Philips 55OLED706 vystavený kus - 4K OLED TV
Pr. č.: 177296
PN: 55OLED706/12
Popis produktu Philips 55OLED706 vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 139 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Technológia spracovania obrazu: | P5 AI Perfect Picture Engine |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 60 Hz |
| Philips Ambilight: | Ambilight Surround (Ambilight 3) |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | Android TV |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Metalická |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-T2 - HD, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.1 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Atmos®, Night Mode, DTS Play-Fi |
| Celkový výkon reproduktorov: | 50 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Ostatné: |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 3x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 105 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.3 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 722.4 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 705.6 mm |
| Rozmery šírka: | 1227.8 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 58 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 230 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 19.4 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 19 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 300 mm |