Philips 55OLED707 vystavený kus - 4K OLED TV
Popis produktu Philips 55OLED707 vystavený kus
-P5 AI perfect picture engine
-Zvuk Dolby Atmos
-3-stranná funkcia Ambilight TV
-139 cm (55”) Android TV
Reálny obraz bez ohľadu na to, čo sledujete. Technológia P5 engine s umelou inteligenciou.
Prémiový dizajn. Plne vybavený pre budúcnosť
Žiarivý HDR obraz. Televízor UHD Philips s rozlíšením 4K.
Obraz a zvuk ako v kine. Dolby Vision a Dolby Atmos.
Bezdrôtový domáci systém Philips s technológiou DTS Play-Fi
Legendárne hranie. Ultra rýchla odozva 120 Hz. G-sync, VRR, Freesync.
Jednoducho inteligentný. Android TV.
Čaro funkcie Ambilight. Iba od spoločnosti Philips.
Prirodzený zážitok. Philips OLED TV.
Hlasové ovládanie. Asistent Google. Funguje s asistentom Alexa.
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz, 120 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 139 cm |
TV tuner
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát analógového signálu: | PAL, SECAM |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
Smart TV
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Android |
| Verzia operačného systému: | Android TV™ 11 (R) |
| HbbTV: | Áno |
| Hudobné aplikácie: | Spotify, YouTube Music |
| Video aplikácie: | Amazon Prime Video, Apple TV, BBC iPlayer, Disney+, Netflix, YouTube |
Zvuk
| Počet reproduktorov: | 4 |
| RMS výkon: | 70 W |
| RMS výkon subwooferu: | 30 W |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Výkon reproduktorov Soundbar: | 10 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Technológia dekódovania zvuku: | DTS-HD, Dolby MS12 |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
Siete
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
Dizajn
| Rolovateľný displej: | Nie |
| Farba: | Kovová |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 mm |
| Ambientné osvetlenie: | Áno |
| Typ stojana: | Nožičky |
Výkon
| Podpora HDR: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Teletext: | 1000 strany |
| Štandardy teletextu: | Hyper-textový |
| Podporované obrazové formáty: | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Podporované video formáty: | AVI, H.264, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO |
| Podporovaný formát titulkov: | SMI, SRT, SUB, TXT |
| Lokálne stlmenie svetla: | Áno |
| Redukcia šumu: | Nie |
| Typ stmievanie: | Micro Dimming Perfect |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Calman Ready: | Áno |
| Záznam na USB: | Áno |
Možnosti pripojenia
| Počet HDMI portov: | 4 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Common Interface (CI): | Nie |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
Funkcie manažmentu
| Systém ovládania: | Bezdrôtový |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Programovacie obdobie: | 8 dni |
| ECO mód: | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
Sila
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 84 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 78 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,3 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka (s podstavcom): | 1227,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 240 mm |
| Výška (s podstavcom): | 723,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 18,5 kg |
| Šírka (bez stojana): | 122,8 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 5,8 cm |
| Výška (bez stojana): | 70,6 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 18 kg |
| Šírka stojana: | 79,8 cm |
| Hĺbka stojana (palce): | 24 cm |
Údaje o balení
| Počítačový stojan: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Šírka balenia: | 1400 mm |
| Hĺbka balenia: | 160 mm |
| Výška balenia: | 860 mm |