Acer Aspire C22-820 - Počítač všetko v jednom
Popis produktu Acer Aspire C22-820
Intel Pentium Silver J5040 (2,00-3,20GHz) (BNCH-3319b)
21,5" FHD 1920x1080px Lesklý TN LED LCD
4GB DDR4 2400MHz
M.2 PCIe SSD 256GB
Intel UHD Graphics 600
bez DVD / WiFi / BT
Zadné: USB 2.0 / USB 3.1 / LAN / HDMI
bez OS
Hliník / All-in-One
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Bez operačného systému |
| Farba: | Strieborná/Čierna |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 360 x 120 x 497 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | Silver J5040 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.2 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 10 W (10,00 ) |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 605 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 2 |
| USB 2.0: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit