Acer S1286H - Essential Projektor
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Acer S1286H
Spoločnosť Acer sa zameriava na vývoj a predaj svojich značkových produktov v oblasti informačných technológií. Acer ponúka svoje produkty v Európe, na Strednom východe, v Afrike, Amerike, Ázii, Tichomorí, Číne a na Taiwane. Spoločnosť bola založená v roku 1976 a do historických míľnikov spoločnosti patrí prevzatia IT divízie americkej spoločnosti Texas Insrumets (1997) alebo prevzatia spoločností Gateway a Packardbell (2008). Acer Group patrí medzi 4 najväčších producentov osobných počítačov a globálne zamestnáva cez 7400 zamestnancov. Súčasnú úspešnou misiou spoločnosti Acer je snaha prelomiť bariéry medzi ľuďmi a technikou.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 4000 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 210 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 270 W |
| Rozmery -šírka: | 313 mm |
| Rozmery - výška: | 255.25 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 113.7 mm |
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 32 dB |
| Parametre: |
Dodatočné technológie: LumiSense, ColorBoost 3D, ColorSafe II Video kompatibilita: EDTV, HDTV, NTSC, PAL, SDTV, SECAM PC kompatilita: Windows PC, Mac PC Spotreba energie v normálnom režime [W]: 270 Spotreba energie v ECO režime [W]: 210 Typ lampy: OSRAM Životnosť lampy v normálnom režime [hod]: 4 000 Životnosť lampy v ECO režime [hod]: 6 000 |
Obraz
| Svietivosť: | 3500 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| Kompresné rozlíšenie (podporované): | 1920 x 1200 |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | XGA (1024x768) |
Smart funkcie a OS
| Smart TV: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 1x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| USB pripojenie: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 16 W |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit