Trust Boye Mouse Pad Eco – black - Podložka pod myš
Pr. č.: 202268
PN: 24743
Tvoja cena:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
V 1 predajni skladom už dnes, 13.05. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 13.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Popis: Plastový materiál rPET
Protišmyková
Rolovateľná
Hrany: Šité
ŠxHxV: 250 x 210 x 3 mm
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
2
Popis produktu Trust Boye Mouse Pad Eco – black
Hladká, ekologická podložka pod myš vyrobená z prírodných a recyklovaných materiálov.
Parametre produktu
Výkon
| Farba: | Čierna |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Materiál: | Polyetyléntereftalát (PET), Guma |
| Herná podložka pod myš: | Nie |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Šité okraje: | Áno |
| Veľkosť: | M |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 210 mm |
| Hrúbka: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 91 g |
Údaje o balení
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit