Yamaha WX-030 čierny - Multiroom audio systém
Pr. č.: 118827
Popis produktu Yamaha WX-030 čierny
Parametre produktu
Reproduktory
| Počet reproduktorov zariadenia: | 3 |
| Hudobný výkon: | 30 Watt |
Konektivita
| Pripojenie: | Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay |
Rozhranie
| Vstupy: | Ethernet |
Základné informácie
| Šírka: | 243 mm |
| Výška: | 157 mm |
| Hĺbka: | 113 mm |
| Hmotnosť: | 2.2 g |
| Farba: | Čierna |
| Typ napájania: | Zo siete |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit