Xiaomi Redmi S2 32GB zlatý vystavený kus poškodený kus - Mobilný telefón
Popis produktu Xiaomi Redmi S2 32GB zlatý vystavený kus poškodený kus
Poškodený vystavený kus za špeciálnu cenu. Fotky poškodenia v galérií.
Najnovší model série Redmi S je zameraný na fanúšikov selfie.. Predná 16-megapixelová kamera totiž ponúka množstvo režimov, vylepšení, a špeciálny algoritmus má dokázať vyzdvihnúť prednosti makeu-pu, žiarivý rúž, trblietavé očné tiene a podobne. Predný i zadný duálny fotoaparát, ktorý tvorí hlavný 12 Mpix a sekundárny 5 Mpix snímač, podporuje rozmazanie pozadia, ktoré je pri snímaní portrétov obľúbené.
Veľký 5.99" IPS displej
Nový Redmi S2 s displejom 18: 9 s rozšíreným HD + rozlíšením 1440×720 bodov. Môžete sa tešiť na obraz s vysokým kontrastom a jasom, dokonalé zobrazenie farieb a široké pozorovacie uhly technológie IPS.

Dostatočný výkon
Xiaomi Redmi S2 zvládne všetko čo očakávate. Základ tvorí 8jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 625, ktorý je doplnený operačnej pamäte 3 GB a grafickým akcelerátorom Adreno 506. To všetko je podporené internou pamäťou 32 GB a slotom pre karty microSD, takže vám poskytuje dostatok priestoru pre zábavu.
Pohodlie s funkciou DualSIM
Môžete mať pohromade svoje súkromné aj firemné telefónne číslo. Jedná sa o samostatné riešenie s možnosťou súčasného využitia 2 SIM kariet a microSD karty.
Zabezpečenie odtlačkom a tvárou
Stačí sa pozrieť na obrazovku a telefón bezpečne odomknete. Druhou možnosťou je čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane, s ktorou získate prístup k funkciám v priebehu okamihu
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 3 GB |
| Verzia OS: | Android 8.1 Oreo |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 160.7 mm |
| Rozmery - šírka: | 77.3 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.1 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Farba: | Zlatá |
| Farba (označenie výrobcu): | gold |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Grafické jadro: | Adreno 506 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 5.99" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1440 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | Geo-tagging, detekcia tváre, HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Blesk predného fotoaparátu: | áno |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | Áno |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3080 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | OTG (On-The-Go) |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit