Xiaomi Redmi A5 3GB/64GB modrý - Mobilný telefón
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Xiaomi Redmi A5 3GB/64GB modrý

Všestranný 32MP fotoaparát
Redmi A5 ponúka nový dvojitý fotoaparát s umelou inteligenciou pre ostrejšie fotografie a lepší zážitok z fotenia. Má väčší snímač, ktorý zachytáva o 18% viac svetla čo vám umožni vytvárať výnimočné fotografie aj pri slabom osvetlení a dokonca aj v noci. *Údaje pochádzajú z interných laboratórií Xiaomi, porovnaním s Redmi A3.
8MP predný fotoaparát
Vylepšený predný fotoaparát s funkciou fill ligh, vám ukáže že aj selfie fotografie môžu vyzerať fantasticky.
6,88″ displej s vysokou obnovovacou frekvenciou
Vychutnajte si plynulý a pohlcujúci zážitok vďaka veľkému displeju a nechajte sa vtiahnuť do svojich obľúbených filmov, seriálov a kníh. Poteší vás aj 120Hz obnovovacia frekvencia pre plynulejší chod systému a animácii.
Technológia Wet touch
Umožňuje ovládanie telefónu mokrými rukami.
Vynovený dizajn
Štýlový plochý rám s výrazným dekoratívnym modulom fotoaparátu, je rovnako štýlový ako aj funkčný a telefónu dodáva elegantný a moderný vzhľad. Vďaka nízkej hmotnosti a hrúbke 8.26mm sa vo pohodlne a bezpečne drží.
Dlhá výdrž batérie
Vďaka mimoriadne veľkej batérii s kapacitou 5200mAh (typ) a možnosti rýchleho nabíjania s výkonom 15W je zariadenie ideálne na dlhé čítanie a sledovanie videí bez obáv z nedostatku batérie.
Osemjadrový procesor pre vyšší výkon
Nový osemjadrový procesor prináša vyšší výkon s nižšou spotrebou energie. V porovnaní s predošlým modelom Redmi A3, procesor UNISOC T7250, ponúka až o 83% vyšší výkon a umožňuje tiež rozšírenie operačnej pamäte až na 8GB na úkor interného úložiska. *8GB RAM je možne dosiahnuť iba v prípade modelu so 4GB RAM. Rozšírenie pamäte RAM je k dispozícii len vtedy, keď je v zariadení dostatok úložného priestoru.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 3 GB |
| Verzia OS: | Android 15 (Go edition) |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 171.7 mm |
| Rozmery - šírka: | 77.8 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.26 mm |
| Hmotnosť: | 193 g |
| Farba: | Modrá |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, Senzor okolitého osvetlenia , E-Compass |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Unisoc T7250 |
| Grafické jadro: | Mali-G57 MP1 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Odolný voči striekajúcej vode a prachu |
Displej
| Typ dipleja: | IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.88" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1640 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 32 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 1080p @ 30fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.2 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Typ batérie: | Vstavaná |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel, Puzdro telefónu |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit