Xiaomi Redmi 15 Midnight Black 6GB/128GB - Mobilný telefón
Pr. č.: 238063
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 1 predajni už dnes, 01.06. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 01.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Verzia OS: Android 15 • Veľkosť displeja: 6.9" • Mobilné siete: 2G, 3G, 4G LTE • Vnútorná pamäť: 128 GB • Pamäť RAM: 6 GB • Fotoaparát: 50 Mpx • Vstavaný blesk: LED • GPS: áno • Wi-Fi: áno • Kapacita batérie: 7000 mAh
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Xiaomi Redmi 15 Midnight Black 6GB/128GB
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 6 GB |
| Verzia OS: | Android 15 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 169.48 mm |
| Rozmery - šírka: | 80.45 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.4 mm |
| Hmotnosť: | 214 g |
| Farba: | Čierna |
| Senzory: | snímač odtlačku prsta, Senzor okolitého osvetlenia , Funkcia odomykania tvárou |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Grafické jadro: | Adreno 610 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | IP64 |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.9" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2340 × 1080 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 50 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 1080p @ 30fps |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Typ batérie: | Vstavaná |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit