Whirlpool WFE 2B19 - Umývačka riadu
Popis produktu Whirlpool WFE 2B19
Energetická výkonná trieda: A+
Ochrana životného prostredia a zníženie účtov za elektrinu.
Spotreba vody (l/cyklus): 12 L
Hlučnosť: 49 dB
Počet setov: 13
Displej: LED
Počet programov: 5
Vynikajúce výsledky umývania s automatickými programami.
Nastavenie času pre automatický štart umývacieho programu.
Ochrana pred zaplavením umývačky.
Priestranný kôš na príbory a malé kuchynské náčinie.
Znížený hluk a stupeň vibrácií, väčšie šetrenie elektriny.
Dodatočný košík pre príborový riad a malé kuchynské náčinie.
Vďaka funkcii Oneskorený štart môžete nastaviť potrebný program, ktorý sa zapne v čase, ktorý vám vyhovuje - napríklad v noci alebo keď sú možné nižšie tarify elektriny.
Už sa viac nemusíte obávať o vašu bezpečnosť počas umývania v noci. V spodnej časti umývačky sa nachádza špeciálny plavák, ktorý zaznamená prítomnosť vody a zabezpečí vyčerpávanie vody von z umývačky.
Uložte kuchynský riad do špeciálneho koša na spodok Whirlpool umývačky, takže bude dokonale čistý a žiarivý. Dovolí vám to dosiahnuť lepšie výsledky umývania a ochrániť riady pred poškodením.
Vďaka Whirlpool WFE2B19 umývačke si užijete nielen neuveriteľne čisté riady, ale tiež umývanie. Moderný motor Inverter vám dovolí znížiť vibrácie a stupeň hluku a zmierniť spotrebu elektriny.
Ak nie je dostatočný priestor pre špinavé riady vo vašej umývačke po veľkom rodinnom obede, použite funkciu dodatočného vrchného košíka, ktorý vám vytvorí extra priestor.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu dizajnu, funkcií a softvéru bez oznámenia. Vizuálne materiály slúžia výhradne pre názornú ukážku. Pre podrobné informácie môžete kontaktovať call centrum výrobcu 0850 003 007
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
| Farba dverí: | biela |
| Farba skrine: | biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Počet umývacích ramien: | 2 |
| Filter: | Nerezový |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 5 |
| Programy: |
Rýchle Eco umývanie Intenzívne 65°C Polovičná náplň |
| Studený predoplach: | áno |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 12litrov |
| Spotreba energie: | 104 kWh |
| Energetická trieda: | F |
| Trvanie referenčného programu: | 200 min |
| Hlučnosť: | 49 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | áno |
| Funkcie displeja: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľnú lúč na podlahe: | Nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit