Whirlpool WFC 3C26 X nerez - Umývačka riadu
Popis produktu Whirlpool WFC 3C26 X nerez
SENZOROVÝ PROGRAM monitoruje stupeň znečistenia vody a na základe toho upravuje priebeh programu tak, aby spotreba vody i energie bola čo najnižšia. Vďaka tejto unikátnej technológii šetríte nielen svoj čas, ale tiež rodinný rozpočet.
MULTIZÓNOVÉ UMÝVANIE umožňuje umývať riad iba v hornom alebo iba v dolnom koši v prípade, že potrebujete umyť iba malé množstvo riadu.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
| Farba dverí: | nerez |
| Farba skrine: | nerez |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Počet umývacích ramien: | 2 |
| Filter: | Nerezový |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Programy: |
Sklo Rýchle Eco umývanie Denné umývanie Nočný program Intenzívne 65 Antibakteriálny oplach Polovičná náplň |
| Studený predoplach: | áno |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9litrov |
| Energetická trieda: | A++ |
| Referenčný program: | 280 umývacích cyklov |
| Trvanie referenčného programu: | 190 min |
| Hlučnosť: | 46 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | áno |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľnú lúč na podlahe: | Nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit