Whirlpool MWP 3391 SX vystavený kus - Mikrovlnná rúra
Popis produktu Whirlpool MWP 3391 SX vystavený kus
Voľne stojaca elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 3391 SX v prevedení čiernej so strieborným rámčekom s vnútorným objemom 33 litrov a s otváraním ako klasická rúra nadol. Mikrovlnná rúra ponúka vyspelú technológiu 3D distribúciu mikrovĺn, ktorá zaručí rovnomerný ohrev vášho pokrmu. Výkon mikrovĺn 1000 W, výkon grilu 1200 W a výkon horúceho vzduchu je 1700 W. Mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 3391 SX má funkcie ako 6. ZMYSEL Varenia v pare a ohrevu, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev, gril, horúci vzduch, rýchle programy, vynikajúce automatické programy a ešte omnoho viac. Vybrať si môžete až zo 7 stupňov výkonu.
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
| Zabudovateľná: | Nie |
Napájanie
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 1000 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 27.45 kg |
| Rozmery - výška: | 37.3 cm |
| Rozmery - šírka: | 49 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54 cm |
| Otváranie dverí: | vytiahnutím |
| Vnútorný objem: | 33 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Crisp tanier: | Áno |
| Rukoväť crisp taniera : | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vonkajšia: | čierna s nerezovým rámčekom |
| Priemer otočného taniera: | 36 cm |
Funkcie
| Výkonové stupne: | 7 stupňov výkonu |
| Časovač: | Áno |
| Jet start: | Áno |
| Mikrovlnný ohrev: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Crisp (zapekanie na panvici): | Áno |
| Autodefrost: | Áno |
| Varenie v pare: | áno, parná nádoba |
| Detská poistka: | Áno |
| Počet programov: | 7 |
| Ďalšie funkcie: |
mikrovlnný ohrev, gril, Jet Start, Defrost, Combi - teplovzšné pečenie ako v klasickej rúre, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Špeciálne menu - kysnutie, rozpúšťanie malsla/čokolády, Auto Clean - tento automatický čistiaci cyklus vám pomôže odstrániť nečistoty z vnútorných stien mikrovlnnej rúry a odstrániť nepríjemné pachy horúci vzduch - 1700 W výkon |
| Komb. mikrovlnný ohrev + gril: | Áno |
| 6.zmysel: | Áno |
| Defrost: | Áno |
| Hodiny: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Kombinované |
Príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
otočný tanier, crisp tanier, držiak crisp taniera, parná nádoba |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit