Whirlpool MWP 252 SB - Mikrovlnná rúra voľne stojaca
Pr. č.: 195630
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Výkon mikrovlnného ohrevu: 900 W • Farba vonkajšia: Čierna • Hmotnosť: 13.9 kg • Vnútorný objem: 25 l • Priemer otočného taniera: 27 cm
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool MWP 252 SB
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
Napájanie
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 900 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rozmery - výška: | 28.1 cm |
| Rozmery - šírka: | 48.3 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 41.4 cm |
| Otváranie dverí: | vytiahnutím |
| Vnútorný objem: | 25 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vnútorného povrchu: | Biela |
| Farba vonkajšia: | Čierna |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Priemer otočného taniera: | 27 cm |
Funkcie
| Časovač: | Áno |
| Mikrovlnný ohrev: | Áno |
| Autodefrost: | Áno |
| Varenie v pare: | Áno |
| Detská poistka: | Áno |
| Defrost: | Áno |
| Hodiny: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit