Whirlpool MWP 103 SB - Mikrovlnná rúra voľne stojaca
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool MWP 103 SB
Voľne stojaca mikrovlnná rúra Whirlpool - MWP 103 SB
Výhody tejto voľne stojacej mikrovlnnej rúry Whirlpool: funkcia Gril.
Gril
Výkonné grilovanie. Výkonná funkcia grilovania v mikrovlnnej rúre poskytuje rovnako chutné výsledky ako tradičná rúra.
Quartz Gril
Dokonalý zážitok z grilovania. Quartz Grill ohrieva a pripravuje jedlo rýchlejšie ako tradičný infračervený gril. Je šetrný k zdrojom, znižuje vaše náklady na energiu a je úplne samočistiaci.
Funkcia Reheat
Rýchle znovuohriatie. Vychutnajte si ohriate pokrmy v priebehu niekoľkých minút vďaka funkcii opätovného ohrevu.
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
| Zabudovateľná: | Nie |
| Možnosť podstavby: | Nie |
Napájanie
| Príkon: | 1000 W |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 700 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozmery - výška: | 26.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 45.2 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 37.8 cm |
| Otváranie dverí: | zatlačením |
| Vnútorný objem: | 20 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Crisp tanier: | Nie |
| Rukoväť crisp taniera : | Nie |
| Grilovacia mriežka: | Nie |
| Nádoba na zapekanie: | Nie |
| Displej: | Nie |
| Farba vnútorného povrchu: | biela |
| Farba vonkajšia: |
čierno strieborná displej rúry - zelený grafický |
| Smer otvárania dverí: | zľava |
| Priemer otočného taniera: | 24.5 cm |
Funkcie
| Výkonové stupne: | 5 |
| Časovač: | Nie |
| Jet start: | Nie |
| Mikrovlnný ohrev: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Autodefrost: | Áno |
| Varenie v pare: | nie |
| Pamäť: | Áno |
| Detská poistka: | Áno |
| Počet programov: | 4 |
| Počet programov na rozmrazovanie: | 1 |
| Výkonové stupne grilu: | 1000 W |
| Komb. mikrovlnný ohrev + gril: | Áno |
| 6.zmysel: | Nie |
| Defrost: | Áno |
| Hodiny: | Nie |
Ovládanie
| Ovládanie: | Manuálne |
Príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | otočný tanier |
Funkcie
| Odložený štart: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit