Whirlpool MWF 421 BL - Mikrovlnná rúra
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool MWF 421 BL
Multifunkčná mikrovlnná rúra MWF 421 SL bez otočného taniera
Elektronická mikrovlnná rúra s bočným otváraním dverí.
funkcie: Gril, mikrovlnný ohrev, Jet Start, Defrost, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Auto Clean - tento automatický čistiaci cyklus vám pomôže odstrániť nečistoty z vnútorných stien mikrovlnnej rúry a odstrániť nepríjemné pachy
vnútorný objem je 25 litrov, výkon mikrovĺn 800 W, výkon grilu 1000 W
zobrazenie funkcií na bielom grafickom displeji
farba: strieborná, integrované dizajnová rukoväť, ľavé závesy dverí
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
Napájanie
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 800 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 15.5 kg |
| Rozmery - výška: | 32 cm |
| Rozmery - šírka: | 49 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 42.6 cm |
| Otváranie dverí: | vytiahnutím |
| Vnútorný objem: | 25 l |
| Otočný tanier: | Nie |
| Displej: | Áno |
| Farba vnútorného povrchu: | sivá |
| Farba vonkajšia: | čierna |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
Funkcie
| Výkonové stupne: | 7 |
| Časovač: | Áno |
| Jet start: | Áno |
| Mikrovlnný ohrev: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Detská poistka: | Áno |
| Počet programov: | 7 |
| Ďalšie funkcie: |
Napätie 230 V Frekvencia 50 Hz Prúdová poistka 10 A Spotreba energie v pohotovostnom režime (2010/30/EC) < 1,0 W Spotreba energie vo vypnutom režime (2010/30/EC) < 0,5 W Hmotnosť s obalom 17,5 kg |
| Počet programov na rozmrazovanie: | 1 |
| Komb. mikrovlnný ohrev + gril: | Áno |
| Defrost: | Áno |
| Hodiny: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Kombinované |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit