Whirlpool MCP 349 BL - Mikrovlnná rúra
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool MCP 349 BL
Mikrovlnná rúra Whirlpool MCP 349 BL
- Elektronická mikrovlnná rúra s bočným otváraním dverí.
- Funkcie: teplovzdušné pečenie horúcim vzduchom, Chef menu, Jet Start, Jet Reheat, Jet Defrost, ktorá rozmrazuje potraviny až 7 krát rýchlejšie než iné odmrazovacie funkcie. Stačí zvoliť druh potraviny a jej hmotnosť, Crisp - zapekanie jedál do chrumkava, Steam - rýchle a zdravé varenie pomocou parnej nádoby, gril, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie
- Vnútorný objem je 25 litrov, výkon mikrovln 800 W, výkon grilu 900 W, výkon horúceho vzduchu 1700 W
- Zobrazenie funkcií na zelenom grafickom displeji
- Farba: čierna, vyčnievajúca rukoväť, ľavé závesy dverí
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
Napájanie
| Príkon: | 1900 W |
| Výkon grilu: | 900 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 800 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 17.5 kg |
| Rozmery - výška: | 30.1 cm |
| Rozmery - šírka: | 52 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 49.4 cm |
| Otváranie dverí: | vytiahnutím |
| Vnútorný objem: | 25 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Crisp tanier: | Áno |
| Rukoväť crisp taniera : | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vnútorného povrchu: | čierna |
| Farba vonkajšia: | čierna |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Priemer otočného taniera: | 28 cm |
Funkcie
| Výkonové stupne: | 6 |
| Časovač: | Áno |
| Jet start: | Áno |
| Mikrovlnný ohrev: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Crisp (zapekanie na panvici): | Áno |
| Varenie v pare: | áno |
| Detská poistka: | Áno |
| Komb. mikrovlnný ohrev + gril: | Nie |
| 6.zmysel: | Nie |
| Defrost: | Áno |
| Hodiny: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
Otočný tanier Crisp tanier Držiak Crisp taniera Parná nádoba |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit