Whirlpool ARC 227 nerez - Vinotéka zabudovateľná
Pr. č.: 66155
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné vínotéky
Popis produktu Whirlpool ARC 227 nerez
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | A |
| Rozmery - výška: | 68.7 cm |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55.5 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery pre zabudovanie - výška : | 68.7 cm |
| Rozmery pre zabudovanie - šírka: | 56 cm |
| Rozmery pre zabudovanie - hĺbka: | 55.5 cm |
| Počet fliaš: | 30-50 |
| Hlučnosť: | 42 dB |
Prevedenie
| Celkový objem: | 105 l |
| Využiteľný objem: | 83 l |
| Farba dverí: | Nerezový rám, reflexné termosklo |
| Farba skrine : | sivá |
| Typ dverí: | Reflexné termosklo |
| Zmena otvárania dverí: | Nie |
| Prestaviteľné poličky: | Áno |
| Vstavaná: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Funkcie
| Rozmrazovanie: | Automatické |
| Ďalšie funkcie: | Kapacita 48 fliaš,Antivibračný systém kompresora,nakupujte na www.tpd.sk,elektronické ovládanie,antivibračný systém kompresora,uhlíkový filter, Dizajn CUBE - Ambient |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.39 kWh |
| Max. počet fliaš: | 36 |
| 6.zmysel: | Nie |
Bezpečnosť
| Zámok dverí: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit