Tracer Office V2 headset - Slúchadlá s mikrofónom
Pr. č.: 188194
PN: TRASLU46705
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Slúchadlá s mikrofónom
Popis produktu Tracer Office V2 headset
Parametre produktu
Výkon
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1,2 m |
Možnosti pripojenia
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| USB pripojenie: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
Slúchadlá
| Typ slúchadiel: | Supraaural |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Odpor: | 32 ohm |
| Citlivosť slúchadiel: | 115 dB |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
Mikrofón
| Typ mikrofónu: | Boom |
| Citlivosť mikrofónu: | -45 dB |
| Vstupný odpor, mikrofón: | 2200 ohm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit