Siemens BF634RGW1 - Mikrovlnná rúra zabudovateľná
Popis produktu Siemens BF634RGW1
iQ700 BF634RGW1, White
ID produktu
BF634RGW1
Zabudovateľná mikrovlnná rúra s výškou 38cm: pre rýchle rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla (v čo najkratšom možnom čase).
Vysoký výkon: až 900W vám ušetrí čas prípravy.
TFT displej: výborná čitateľnosť z akéhokoľvek uhlu.
cookControl Plus: zaručuje úspech pre prípravu veľkého množstva receptov.
Bočné otváranie dvierok: ideálne pre zvýšenú inštaláciu.
LED osvetlenie: optimálne, energeticky úsporné osvetlenie.
Typ pečúcej rúry / druhy ohrevu:
Vstavaná mikrovlnná rúra s 1 druhom/druhmi ohrevu:
mikrovlnný ohrev
max. výkon: 900 W; 5 možností nastavenia mikrovlnného výkonu (90 W,180 W,360 W,600 W, 900 W) s invertorom
objem: 21 l
design:
touchControl ovládání
vnútorný povrch rúry: antracitový smalt
čistenie:
celosklenená vnútorná strana dvierok
Komfort:
2,8" farebný textový TFT displej, vrátane slovenčiny, dotykové tlačidlá
cookControl
postranné otváranie dverí - záves dverí vpravo
pomocný systém: Programy
počet automatických programov: 7 KS
LED-osvetlenie
tlačidlo "Info"
Životné prostredie a bezpečnosť:
tlačidlo štart/stop
Technické informácie
dĺžka sieťového kábla: 150 cm
celkový príkon elektro: 1.22 kW
rozmery (V x Š x H): 382 mm x 594 mm x 318 mm
rozmery niky (VxŠxH): 362 mm - 382 mm x 560 mm - 568 mm x 300 mm
"Rozmery potrebné pre zabudovanie nájdete v inštalačných materiáloch."
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 38.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 31.8 cm |
| Smer otvárania dverí: | zľava |
| Otváranie dverí: | vytiahnutím |
| Vnútorný objem: | 21 l |
| Časovač: | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vonkajšia: | Biela + nerez |
Napájanie
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 900 W |
Ovládanie
| Ovládanie: | Kombinované |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit