Siemens BF520LMA1 - Mikrovlnna rúra zabudovatelná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Siemens BF520LMA1
Výkon
Výkon až 800W.
Výkon: úspora času vďaka až 800W.
Postranný záves
Pre obzvlášť ľahký prístup k rúre - bočné otváranie závesu dvierok
Či už je ľavý alebo pravý záves dverí - dvere rúry sa prispôsobí vašim potrebám. Veľký uhol otvorenia uľahčuje prístup ku všetkým pokrmom. Postranné dvere pripevnené na boku sú ideálne vhodné pre inštaláciu do vysokej skrinky.
Parametre produktu
Prevedenie
| Hmotnosť: | 14.9 kg |
| Rozmery - výška: | 38.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 31.7 cm |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Otváranie dverí: | Elektronicky |
| Vnútorný objem: | 20 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Displej: | Nie |
| Farba vonkajšia: | Čierna |
Napájanie
| Príkon: | 1270 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 800 W |
Ovládanie
| Ovládanie: | Manuálne |
Funkcie
| Gril: | nie |
| Hodiny: | nie |
Príslušenstvo
| Príslušenstvo: | 1 x otočný tanier |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit