Samsung UE40K5102 vystavený kus - LED TV
Pr. č.: 88132
PN: UE40K5102AKXBT
Popis produktu Samsung UE40K5102 vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 40" |
| Uhlopriečka: | 102 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED LCD |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 200 |
| Zdokonalenie obrazu: | HyperReal Engine, Mega DCR, Wide Color Enhance |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 50Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | nie |
| Typ rozlíšenia: | FULL HD |
| Farba: | čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVBT-2, DVB-C |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Subwoofer: | nie |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, DTS kodek |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Jednotunerový |
| Nahrávania TV vysielania: | nie |
| Ostatné: | ConnectShare™ (USB 2.0), Elektronický programový sprievodca, |
| Bluetooth: | nie |
| Pripojenie klávesnice, myši: | nie |
| HbbTV: | nie |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | nie |
| Miracast: | nie |
| WiFi: | nie |
| Webový prehliadač: | nie |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | 1x |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 2x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | nie |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | nie |
| USB pripojenie: | 1x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | A |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 621.5 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 557.1 mm |
| Rozmery šírka: | 901.1 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 78 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 181.8 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 8.2 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 8.1 kg |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit