Samsung UE40M5002 vystavený kus - LED TV
Pr. č.: 113098
PN: UE40M5002AKXXH
Popis produktu Samsung UE40M5002 vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 40" |
| Uhlopriečka: | 100 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED LCD |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 200 |
| Zdokonalenie obrazu: | HyperReal Engine, Mega Contrast, Natural Mode Support, Wide Color Enhance |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 50Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | nie |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | FULL HD |
| Farba: | čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVBT-2, DVB-T, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 1 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Subwoofer: | nie |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, DTS kodek |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | nie |
| Nahrávania TV vysielania: | nie |
| Ostatné: | EPG - elektronický programový sprievodca, TXT, Game Mode |
| Bluetooth: | nie |
| Pripojenie klávesnice, myši: | nie |
| HbbTV: | nie |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | nie |
| Miracast: | nie |
| WiFi: | nie |
| Webový prehliadač: | nie |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | 1x |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | áno (zdieľaný s komponentným RGB vstupom) |
| HDMI vstup: | 2x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | nie |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | nie |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | nie |
| RF vstup: | nie |
| USB pripojenie: | 1x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | A |
| Priemerná spotreba: | 56 W |
| Ročná spotreba: | 82 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 552.5 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 531 mm |
| Rozmery šírka: | 922.7 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 72.6 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 170.3 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 7.2 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 7 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 200 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit