Samsung QE75Q80B - QLED 4K TV
Popis produktu Samsung QE75Q80B
Dokonalá symfónia brilantných farieb a zvuku
Hrajte na svojej TV aj bez konzoly
Priame zadné podsvietenie zaisťuje mimoriadny kontrast
Obklopujúci zvuk Dolby Atmos
Skvelý obraz vylepšený pokročilým procesorom
Nekompromisné farebné zobrazenie i kontrast
Špičkové farby pri všetkých úrovniach jasu
Zvýraznená hĺbka priestoru
Plynulá herná akcia v 4K 120 Hz
Aj v extrémne rýchlych automobilových závodoch uvidíte každú zatáčku ostro vďaka technológii Motion Xcelerator Turbo+ a inovatívnej funkcii 4K 120 Hz. A nakoľko jedno malé zaseknutie obrazovky môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou, najmä v FPS hrách, QLED disponuje zníženým trhaním obrazu prostredníctvom certifikovanej technológie AMD FreeSync Premium Pro. Všetko pre zábavné herné večery, ktoré korunujete výhrou.
Priestorové audio pre hlbší zážitok
Futuristický komorník SmartThings
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 75" |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 3800 |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 40-120Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Strieborná |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 2 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.2.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 172 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1036.2 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 958.7 mm |
| Rozmery šírka: | 1670.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 54.7 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 316.8 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 40.3 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 34.4 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |