Samsung QE75Q80C vystavený kus - QLED 4K TV
Pr. č.: 201248
PN: QE75Q80CATXXH
Popis produktu Samsung QE75Q80C vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 75" |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Neural Quantum Processor 4K |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Carbon silver |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Celkový výkon reproduktorov: | 40 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 141 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1018.9 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 958.5 mm |
| Rozmery šírka: | 1670.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 46.7 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 313.5 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 37.9 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 32.7 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |