Samsung QE75Q80A - QLED 4K TV
Pr. č.: 171187
PN: QE75Q80AATXXH
Popis produktu Samsung QE75Q80A
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 75" |
| Uhlopriečka: | 189 cm |
| Typ podsvietenia: | DIRECT LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 3800 |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 40-120Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Carbon Silver |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.2.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Áno |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Scart: | nie |
| HDMI vstup: | 4x |
| VGA (počítačový) vstup: | nie |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 165 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1036.2 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 958.7 mm |
| Rozmery šírka: | 1670.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 54.7 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 316.8 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 40.3 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 34.4 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |