Samsung MRE85R85H - Micro RGB 4K TV
(0 %)
Pr. č.: 257080
PN: MRE85R85HAUXXH
Tvoja cena:
E
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
  • Slovenská firma
    od roku 1987
  • Vyzdvihnutie
    v 3 predajniach
  • Vrátenie do 14 dní
    bez výhovoriek
Dostupnosť Na objednávku
Doprava Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
  • Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
  • Viac informácií a dopravné podmienky
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
Popis produktu:
Typ podsvietenia: Micro RGB • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 85"/214 cm • Obnovovacia frekvencia: 100Hz, 144 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K AI Upscaling, AI Picture, Film Maker Mode, Game Mode, HDR 10+ Adaptive, Micro Dimming, Motion Xcelerator , Wide Viewing Angle, HDR10+ Gaming, Real Depth Enhancer, VRR (Variable Refresh Rate), HDR Brightness Optimizer, FreeSync Premium Pro, Micro RGB HDR+, Micro RGB Precision Color, Micro RGB Color Booster Pro, Auto HDR Remastering