Samsung MRE55R85H - Micro RGB 4K TV
Pr. č.: 257083
PN: MRE55R85HAUXXH
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
Popis produktu:
Typ podsvietenia: Micro RGB • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 55"/138 cm • Obnovovacia frekvencia: 100Hz, 144 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K AI Upscaling, AI Picture, Film Maker Mode, Game Mode, HDR 10+ Adaptive, Micro Dimming, Motion Xcelerator , Wide Viewing Angle, HDR10+ Gaming, Real Depth Enhancer, VRR (Variable Refresh Rate), HDR Brightness Optimizer, FreeSync Premium Pro, Micro RGB HDR+, Micro RGB Precision Color, Micro RGB Color Booster Pro, Auto HDR Remastering
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
3
Popis produktu Samsung MRE55R85H
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 138 cm |
| Typ podsvietenia: | Micro RGB |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | MicroRGB |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz, 144 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Micro RGB AI Engine |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Celkový výkon reproduktorov: | 30 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 77 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 744 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 708 mm |
| Rozmery šírka: | 1224 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 52 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 218 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 14.9 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 14.6 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 200 mm |