Samsung MRE65R85H - Micro RGB 4K TV
Pr. č.: 257082
PN: MRE65R85HAUXXH
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Popis produktu:
Typ podsvietenia: Micro RGB • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 65"/163 cm • Obnovovacia frekvencia: 100Hz, 144 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K AI Upscaling, AI Picture, Film Maker Mode, Game Mode, HDR 10+ Adaptive, Micro Dimming, Motion Xcelerator , Wide Viewing Angle, HDR10+ Gaming, Real Depth Enhancer, VRR (Variable Refresh Rate), HDR Brightness Optimizer, FreeSync Premium Pro, Micro RGB HDR+, Micro RGB Precision Color, Micro RGB Color Booster Pro, Auto HDR Remastering
3
Popis produktu Samsung MRE65R85H
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 65" |
| Uhlopriečka: | 163 cm |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz, 144 Hz |
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Celkový výkon reproduktorov: | 30 W |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 102 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 867.1 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 831.2 mm |
| Rozmery šírka: | 1442.9 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 52 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 256.8 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 19.5 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 19.1 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 300 mm |