Philips 55OLED769 vystavený kus - 4K OLED TV
Pr. č.: 220714
PN: 55OLED769/12
Popis produktu Philips 55OLED769 vystavený kus
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 139 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Zdokonalenie obrazu: | Dolby Vision, HDR 10, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log Gamma) |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 120Hz |
| Philips Ambilight: | 3-stranný Ambilight |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Typ operačného systému: | TITAN |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierny |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-T2 - HD, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: |
Netflix HBO YouTube Amazon Prime Video |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 77 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 724 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 708 mm |
| Rozmery šírka: | 1228 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 58 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 240 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 17.5 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 17.1 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 300 mm |