Motorola Moto G10 4/64GB šedý - Mobilný telefón
Popis produktu Motorola Moto G10 4/64GB šedý
Smartfón Motorola Moto G10 robí všetko pre to, aby ste boli s jeho službami maximálne spokojní. Prichádza tak so štvornásobným fotoaparátom na zadnej strane, dlhou výdržou vďaka 5 000 mAh batérii alebo napríklad Androidom 11. Rýchle reakcie potom zabezpečí osemjadrový procesor Snapdragon 460 či 4 GB operačná pamäť pre hladké využitie viacerých aplikácií naraz.
Nadchne aj veľkým displejom s 6,5" a HD + rozlíšením, technológiou NFC pre bezkontaktné platby alebo napríklad moderným portom USB-C a zvýšenou odolnosťou IP52. A o bezpečie vašich dát sa postará čítačka odtlačku prstov.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android 11 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 165.2 mm |
| Rozmery - šírka: | 75.7 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 9.2 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Farba: | Šedá |
| Farba (označenie výrobcu): | Aurora Grey |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, gyroskop, snímač odtlačku prsta, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Qualcomm® Snapdragon™ 460 |
| Grafické jadro: | Adreno 610 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP52 |
Displej
| Typ dipleja: | IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.5" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1600x720 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 1920 × 1080 Full HD |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit