Motorola Moto E6s Gravity Gradient - Mobilný telefón
Pr. č.: 151695
PN: PAJE0009PL
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Motorola Moto E6s Gravity Gradient
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 2 GB |
| Verzia OS: | Android™ 9 Pie |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 155.6 mm |
| Rozmery - šírka: | 73 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.5 mm |
| Hmotnosť: | 160 g |
| Farba: | Modrá |
| Farba (označenie výrobcu): | Peacock Blue |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, snímač odtlačku prsta |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Grafické jadro: | PowerVR GE8320 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1560 × 720 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD namiesto SIM 2 |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 13,2 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 5,0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.2 |
| Podpora USB: | Áno (microUSB konektor) |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3000 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB kábel, užívateľská príručka, sieťový adaptér |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit