Motorola Moto E32 šedý - Mobilný telefón
Popis produktu Motorola Moto E32 šedý
Štíhly, štýlový a odolný – telefón moto e32 je chytrý po všetkých stránkach. S ultraširokouhlou HD+ obrazovkou s rýchlou obnovovacou frekvenciou 90 Hz vás čaká plynulé zobrazovanie obsahu na celej obrazovke. Snímajte nádherné fotografie kdekoľvek pomocou systému troch fotoaparátov, ktorý vďaka funkciám využívajúcim umelú inteligenciu podporuje vašu kreativitu. Vďaka výkonnému procesoru a batérii s kapacitou 5 000 mAh, ktorá zaisťuje jej dlhú výdrž, sa môžete tešiť na plynulý a efektívny výkon.
Elegantný a odolný štýl
Telefón má pôsobivý vizuálny vzor a elegantný štíhly dizajn, ktorý sa pohodlne drží v ruke a je pripravený vás sprevádzať životom. Samozrejmosťou je aj vodoodpudivá ochrana.
Ultraširokouhlá obrazovka s ultraplynulým zobrazovaním
Sledujte, ako vaše obľúbené filmy, hry a fotografie ožívajú na ultraširokouhlej 6.5” HD+ obrazovke s obnovovacou frekvenciou 90 Hz.
Systém troch fotoaparátov s podporou umelej inteligencie
Vďaka fotoaparátu s rýchlym zaostrovaním vám už neujde žiadny moment. Snímajte nádherné portréty, makrozábery z úplnej blízkosti a kreatívne autoportréty za akýchkoľvek podmienok.
Chytrejší a plynulejší výkon
Telefón je vybavený výkonným osemjadrovým procesorom a pamäťou RAM s kapacitou 4 GB, vďaka čomu reaguje okamžite pri každom dotyku, ťuknutí a potiahnutí prstom.
Okamžitý prístup
Odomknite telefón dotknutím sa čítačky odtlačkov prstov na bočnej strane alebo pozretím sa do fotoaparátu.
Batéria s dlhou výdržou
Už si nerobte starosti, že sa vám telefón vybije – vďaka batérii s kapacitou 5 000 mAh môžete pracovať a hrať dlhšie.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android 11 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 164 mm |
| Rozmery - šírka: | 75 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.5 mm |
| Hmotnosť: | 184 g |
| Farba: | Šedá |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, snímač odtlačku prsta, Senzor okolitého osvetlenia |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Grafické jadro: | Mali-G57 MP1 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Vodoodpudivý dizajn |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.5" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1600x720 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 1000 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 16 + 2 + 2 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit