Liebherr CNel 4313 nerez - Kombinovaná chladnička
Popis produktu Liebherr CNel 4313 nerez
Kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 43133 s mrazničkou. Vďaka technológii VarioSpace sa do nej zmestí skutočne veľké množstvo rôznych potravín a nápojov. Po otvorení chladničky vás milo prekvapí dômyselne usporiadaný systém poličiek, priehradok a zásuviek. Celkový využiteľný objem chladničky aj mrazničky je 304 litrov. Chladnička 209 litrov a mraznička ponúka 101 litov. Výhodou je i mraziaci výkon, ktorý za 24 hodín zmrazí až 9 kg surovín a pri výpadku elektrického prúdu udrží potraviny v chlade až 26 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr Cnel 4313, budete mať vďaka praktickému vnútornému osvetleniu. Je vyrobená v nerezovom prevedení s integrovaným madlom.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 310litrov |
| Rozmery – výška: | 1861 mm |
| Rozmery – šírka: | 600 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 657 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 209litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 101litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 9 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | Nerez |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 26 hod. |
| Ročná spotreba: | 246 kW/h (246,00 kW/h) |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit