Lenovo K6 Dual SIM šedý - Mobilný telefón
Popis produktu Lenovo K6 Dual SIM šedý
Full HD displej
Váš obsah si môžete prezerať na veľkom 5 palcovom displeji s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Či už budete hrať hry, komunikovať s vašimi známymi alebo sledovať videá či surfovať po internete, môžete si byť istý vynikajúcou obrazovou kvalitou. Displej využíva IPS technológiu, ktorá ponúka široké pozorovacie uhly. Obraz je nevídane jasný a čistý, zároveň dynamický s bohatou sadou farieb.

Kvalitný fotoaparát a Dual SIM
S 13Mpx fotoaparátom na zadnej a 8 Mpx fotoaparátom na prednej strane a vďaka automatickému zaostrovaniu nafotíte krásne fotky, alebo natočíte video s vynikajúcou kvalitou. V telefóne môžete využívať dve SIM karty súčasne a využívať tak služby dvoch operátorov naraz alebo si prakticky oddeliť vaše osobné a pracovné telefonáty.

Kapacita
O plynulý a rýchly chod telefónu sa stará výkonný procesor s frekvenciou 1,1 GHz. Zabezpečuje vynikajúcu multimediálnu zábavu a ponúkne vám úsporné funkcie, ktoré predlžujú výdrž batérie. Operačná pamäť telefónu má kapacitu 2 GB a vnútorná pamäť pre vaše súbory tvorí 16 GB, ktorú môžete rozšíriť až o 256 GB pomocou microSD karty.

Operačný systém a pripojenia
Mobilný telefón ponúka príjemné užívateľské prostredie, ktoré vytvára operačný systém Android™ 6.0. Zabezpečuje väčšiu rýchlosť, plynulosť a vyšší výkon. Telefón je vybavený klasickým pripojením Bluetooth vhodným na prenášanie rôznych súborov. Rovnako podporuje aj pripojenie WiFi pre rýchle a jednoduché pripojenie k internetu a vy tak môžete surfovať po internete kedykoľvek budete mať chuť.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 2 GB |
| Verzia OS: | Android v6.0 (Marshmallow) |
| Podpora mobilných sietí: | 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Hmotnosť: | 140 g |
| Farba (označenie výrobcu): | šedá |
| Typ SIM karty: | micro SIM |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 430 1.4GHz, Octa core |
| Grafické jadro: | Adreno 505 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 5" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1080 x 1920 px |
Pamäť
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 13 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Podpora USB: | Áno |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3000 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Čítačka odtlačkov prstov |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit