Lenovo IdeaPad 520-27 - 27" Počítač všetko v jednom
Popis produktu Lenovo IdeaPad 520-27
Prvotriedne vo všetkých ohľadoch
Tento prvotriedny 27“ počítač All-in-One má krásny vzhľad a výkon a hodí sa do každej domácnosti. Zamilujete si jeho elegantný dizajn vhodný do každej miestnosti a budete si užívať jeho výnimočný výkon, pretože každú úlohu, od vytvárania tabuľky rozpočtu po prehrávanie vašich obľúbených filmov, splní rýchlo a profesionálne.
Výkon a rýchlosť v krásnom balení
IdeaCentre AIO 520 je vybavený až siedmou generáciou procesorov Intel® Core™, novým štandardom v počítačovom výkone. Pridali sme aj revolučúé pamäť Intel® Optane&trade ;, šikovný, adaptabilýá urýchľovač systému, ktorý je stvorený priamo pre novú siedmu generáciu procesorov Intel® Core™ Technológia Intel® Optane™ poskytuje nekompromisnú odozvu pre systémy s veľkým úložiskom a pomôže vám všetko urobiť rýchlejšie, ľahšie a plynulejšie. Teraz je čas byť ohromený z IdeaCentre AIO 520.
Plynulé prehrávanie videa, či už ho sledujete alebo upravujete
Chcete na svojom počítači plynulú animáciu? Grafika NVIDIA® GeForce® GTX 940MX prináša lepší zážitok než integrované grafické karty a poskytuje vám 4x vyšší grafický výkon pre prehrávanie videí a zrýchľuje aj aplikácie pre editáciu fotografií a videí.
27“ ostré a jasné rozlíšenie
Sledujete vašu jazdu na snowboarde? Prežite znovu tie krásne chvíle vďaka rozlíšeniu Quad HD (2560 x 1440) na takmer bezrámčekovom displeji. Vďaka 10 bodovému viacdotykovému displeju je tiež jednoduchšie prechádzať obrázky, pauzovať a približovať najlepšie zábery.
Ohromujúci nový dizajn
IdeaCentre AIO 520 bol pretvorený s tenkými okrajmi, tenkým monitorom a moderným oceľovým stojanom. Tento moderný vzhľad dodá perfektný tón vášmu pracovnému priestoru a môžete si vybrať strieborné alebo čierne farebné prevedenie.
.jpg)
Pozdvihnite rýchlosť prenosu dát na novú úroveň
IdeaCentre AIO 520 disponuje port USB 3,0 a vy tam môžete prenášať dáta rýchlosťou až10Gb/s. Navyše môžete nabíjať zariadenia cez USB typu C so zdrojom napájania až 100W.
Nechajte Cortana pomôcť vám po celej miestnosti
Zoznámte sa s Cortanou, vašou osobnou digitálnou asistentkou, ktorá je pripravená odpovedať na vaše otázky, otvoriť aplikácie, nastaviť pripomienky a dokonca upozorňovať na schôdzky vo vašom kalendári. Stačí zadať svoju žiadosť do vyhľadávacieho poľa alebo ju povedať nahlas. AIO 520 je prvý All-in-One na trhu vybavený voliteľným diaľkovým mikrofónom a Cortana tak začuje vaše požiadavky až zo vzdialenosti 5 metrov.
Windows Hello vás spozná
IdeaCentre AIO 520 je vybavený infračervenou kamerou, čo umožňuje Windows Hello prihlásiť vás do počítača za menej ako 2 sekundy; len skenovaním tváre. A keď odídete od počítača, Windows Hello zaznamená vašu neprítomnosť a automaticky zariadenie uzamkne.
Webkamera, len keď ju potrebujete
Strach z webkamery. My máme riešenie. Niekedy vás napadne, či je kamera naozaj vypnutá alebo či vás ľudia na konferencii práve nesledujú v pyžame. IdeaCentre AIO 520 odstráni tieto obavy s vysúvacou webkamerou na hornej strane displeja. Vysuňte ju, ak ju potrebujete a zasuňte ju späť, keď už ju nepoužívate a chcete si zachovať súkromie. Práca z domu je ešte lepšia.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro 64-bit |
| Farba: |
Strieborná Tmavo strieborná |
| Hmotnosť: | 8.83 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 474,7 x 64 × 615 mm |
Monitor
| Displej: | 27" |
| Rozlíšenie displeja: | QHD (2560 x 1440) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 7400T |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 2.4 GHz |
| Boost frekvencia: | 3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 35 W (35,00 ) |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce 940MX |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Frekvencia jadra: | 967 MHz |
| Boost frekvencie jadra: | 1122 MHz |
| Pamäťové rozhranie: | GDDR5 |
| Frekvencia pamäte: | 5000 MHz |
| Šírka pamäťového rozhrania: | 384-bit |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
| Intel OPTANE: | áno |
| Intel OPTANE: | 16 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit