Lenovo IdeaCentre AiO 520-24 - Počítač všetko v jednom
Popis produktu Lenovo IdeaCentre AiO 520-24
Ideacentre All-in-One 520 (24, Intel)
Prvotriedny vo všetkých ohľadoch
Tento prvotriedny 24“ počítač All-in-One má krásny vzhľad a výkon a hodí sa do každej domácnosti. Zamilujete si jeho elegantný dizajn vhodný do každej miestnosti a budete si užívať jeho výnimočný výkon, pretože každú úlohu, od vytvárania tabuľky rozpočtu po prehrávanie vašich obľúbených filmov, splní rýchlo a profesionálne.
24“ vynikajúce rozlíšenie
Sledujete vašu jazdu na snowboarde? Prežite znovu tie krásne chvíle vďaka rozlíšeniu FHD (1920 x 1080) na takmer bezrámčekovom displeji. Vďaka 10 bodovému viacdotykovému displeju je tiež jednoduchšie prechádzať obrázky, pauzovať a približovať najlepšie zábery.

Ohromujúci nový dizajn
IdeaCentre AIO 520 bol pretvorený s tenkými okrajmi, tenkým monitorom a moderným oceľovým stojanom. Tento moderný vzhľad dodá perfektný tón vášmu pracovnému priestoru a môžete si vybrať strieborné alebo čierne farebné prevedenie.

Pozdvihnite rýchlosť prenosu dát na novú úroveň
IdeaCentre AIO 520 disponuje port USB 3,0 a vy tam môžete prenášať dáta rýchlosťou až 5Gb/s.
Nechajte Cortanu pomôcť vám po celej miestnosti
Zoznámte sa s Cortanou, vašou osobnou digitálnou asistentkou, ktorá je pripravená odpovedať na vaše otázky, otvoriť aplikácie, nastaviť pripomienky a dokonca upozorňovať na schôdzky vo vašom kalendári. Jednoducho napíšte svoju žiadosť do vyhľadávacieho panela alebo ju nahlas vyslovte. AIO 520 je prvý All-in-One na trhu vybavený voliteľným diaľkovým mikrofónom a Cortana tak začuje vaše požiadavky až zo vzdialenosti 5 metrov.

Webkamera, len keď ju potrebujete
Strach z webkamery. My máme riešenie. Niekedy vás napadne, či je kamera naozaj vypnutá alebo či vás ľudia na konferencii práve nesledujú v pyžame. IdeaCentre AIO 520 odstráni tieto obavy s vysúvacou webkamerou na hornej strane displeja. Vysuňte ju, ak ju potrebujete a zasuňte ju späť, keď už ju nepoužívate a chcete si zachovať súkromie. Práca z domu je ešte lepšia.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | strieborná |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 6.17 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 541,2 x 416,38 x 57,3 mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | áno |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 8100T |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 3.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 630 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2666 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI, 1x HDMI (vstup) |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| USB 3.0: | 2 |
| USB 2.0: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Ostatné
| Ďalšie parametre: | Pamäť: RAM 4 GB + 16 GB Intel Optane |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit