Lenovo IdeaCentre AiO 300-20ISH - All in One PC
Pr. č.: 99494
PN: F0BV001DCK
Popis produktu Lenovo IdeaCentre AiO 300-20ISH
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 491,8 x 416,5 x 48 mm |
Monitor
| Displej: | 20" |
| Rozlíšenie displeja: | HD (1366x768) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | 4400T |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 35 W (35,00 ) |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 510 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
| Model grafickej karty: | HD Graphics 510 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 500 GB |
| Otáčky pevného disku: | 5 400 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| USB 3.0: | 2 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit