Kenwood CR-ST50DAB-B čierny - Rádio s DAB+ tunerom, Bluetooth
Popis produktu Kenwood CR-ST50DAB-B čierny
Stolný digitálny stereo prehrávač CR-ST50DAB-B značky Kenwood v čiernom farebnom prevedení. Tento praktický prehrávač s pútavým dizajnom sa zmestí kamkoľvek. CR-ST50DAB-B ponúka možnosť prehrávania hudby prostredníctvom Bluetooth technológie, ako aj klasické rádio s podporou FM a DAB+ vysielania a prednastavením uloženia až 20 staníc. Disponuje LCD displejom s modrým podsvietením, AUX vstupom na pripojenie analógových zdrojov a 3,5 mm jackom pre slúchadlá. Výhodou sú praktické hodiny s možnosťou nastavenia budíka alebo časovača vypnutia. Sieťové napájanie možno nahradiť štyrmi AA batériami.
Parametre produktu
Reproduktory
| Reproduktory: | Dva |
| RMS výkon reproduktora: | 3 Watt na kanál |
| Prevedenie reproduktorov: | Vstavané v zariadení |
Tuner
| Typ tunera: | Digitálny |
| Prijímané pásma: | FM, DAB+ |
| Automatické ladenie: | áno |
| Počet predvolieb pre FM stanice: | 20 |
| Podpora RDS: | áno |
| FM anténa: | Teleskopická |
Vstupy a výstupy
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| USB vstup: | nie |
| Bluetooth: | áno |
Prevedenie
| LCD displej: | Áno |
| Odnímateľný sieťový kábel: | áno |
| Rúčka na nosenie: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery: | 227 x 144 x 95 mm |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
Dodávané príslušenstvo
| Púzdro: | nie |
| Remienok na ruku: | nie |
| Slúchadlá: | nie |
| Napájanie: | Sieťový adaptér |
Napájanie
| Napájanie: | Na batérie a z elektrickej siete |
| Počet batérií: | 4 |
| Typ batérií: | AA (tužková) |
Funkcie
| Hodiny: | áno |
| Časovač vypnutia: | áno |
| Budík: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit