JBL BAR 5.1 SDA - Soundbar
Popis produktu JBL BAR 5.1 SDA
Oživí všetku vašu zábavu.
JBL Bar 5.1 Surround je elegantný 5.1 kanálový zvukový panel s panoramatickým zvukom. Vďaka výkonu 550 W a 10" bezdrôtovému subwooferu pre otriasajúce basy, poskytuje jedinečný zážitok zo sledovania filmov. Fanúšikovia streamovania hudby ocenia taktiež vstavanú technológiu WiFi, ktorá umožňuje plynulú integráciu s funkciou Chromecast a Airplay 2 pre bezproblémové fungovanie s Google Home a HomePod. Tento plnohodnotný zvukový panel pri tomto ešte nekončí. Okrem patentovanej technológie tvorby šírenia zvuku JBL, ktorá poskytuje miestnosť zapĺňajúci filmový zvuk, je JBL Bar 5.1 Surround taktiež kompatibilný s 4K UHD videom a umožňuje pohodlné pripojenie k Blu-ray disc prehrávaču, hernej konzole a mobilnému zariadeniu.
Panoramatický priestorový zvuk
Patentovaná technológia šírenia zvuku JBL prináša miestnosť zapĺňajúci, filmový zvuk do všetkých vašich filmov a hudby.
550 W výstupný výkon
Poskytuje bohatý, výkonný zvuk vo filmoch ako aj v hudbe.
10" bezdrôtový subwoofer
Zažite hlboké, vzrušujúce basy a pohodlie bezdrôtového, flexibilného umiestnenia.
Funkcia 4K pass-through s HDR 10 a Dolby Vision™
Získajte maximum z vašich filmov v najlepšom rozlíšení.
Vstavaná technológia Chromecast a Airplay 2
Vychutnajte si ihneď všetku svoju obľúbenú online hudbu v úžasnej čistote jedným poklepaním po displeji.
Bluetooth®
Streamujte všetku svoju hudbu bezdrôtovo z akéhokoľvek inteligentného zariadenia.
Dolby 5.1 a Pro Logic II
Oživte filmy pomocou priestorového zvuku JBL Surround bez problémov s akýmikoľvek ďalšími káblami alebo reproduktormi.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
Napájanie elektrickou energiou: 100 – 240V AC, ~ 50/60 Hz
Celkový výstupný výkon reproduktora (Max. @THD1%): 550 W
Výstupný výkon zvukového panela (Max. @THD 1%): 5 x 50 W
Výstupný výkon subwoofera (Max. @THD 1%): 300 W
Prevodník zvukového panela: 5 x meniče + 2 x 1.25"do boku prúdiace tweetery
Prevodník subwoofera: 10"
Prevádzková teplota: 0 °C – 45 °C
Panoramatický priestorový zvuk
550 W výstupný výkon
10" bezdrôtový subwoofer
Funkcia 4K pass-through s HDR 10 a DolbyVision™
Vstavaná technológia Chromecast a Airplay 2
Bluetooth®
Dolby 5.1 a Pro Logic II
Obraz
HDMI Video výstup: 1
HDMI Video výstup (s Audio return channel): 1
HDMI HDCP version: 2.2
Zvuk
Max SPL: 103 dB(TBC)
Frekvenčná odozva: 40 Hz – 20 kHz (TBC)
Audio vstupy: 1 optický, Bluetooth, USB (USB je určené len na servisné účely)
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth verzia: 4.2
Bluetooth profil: A2DP V1.3, AVRCP V1.5
Bluetooth frekvenčný rozsah: 2402 MHz – 2480 MHz
Bluetooth max. prenosový výkon: <10 dBm (EIRP)
Typ modulácie: GFSK, ?/4 DQPSK, 8DPSK
WiFi frekvenčný rozsah: 2,4 GHz/5 GHz (802.1 1b/g/n/ac)
Rozmery
Rozmery zvukového panela (Š x V x H): 1018 x 58 x 100 (mm)
Rozmery subwoofera (Š x V x H): 305 x 440 x 305 (mm)
Hmotnosť zvukového panela: 2,85 kg
Hmotnosť subwoofera: 10,62 kg
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Počet kanálov: | 5.1 |
| Celkový výkon zostavy: | 550 W |
| Dekodéry zvuku: | Dolby Digital 5.1, Dolby Pro Logic II, DolbyVision |
| Farba: | Čierna |
| Celková hmotnosť: | 13.5 kg |
Soundbar
| Typ reproduktora: | Širokopásmové |
| Výkon soundbaru: | 250 W |
| Rozmery (ŠxHxV): | 1018 x 100 x 58 mm |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
Subwoofer
| Typ subwoofera: | Aktívny |
| Výkon subwooferu: | 300 W |
| Bezdrôtové pripojenie subwooferu: | áno |
| Rozmery (ŠxHxV): | 305 x 305 x 440 mm |
| Hmotnosť: | 10.62 kg |
Konektory, rozhrania, pripojiteľnosť
| Vstupy: | USB, HDMI, Optický |
| Výstupy: | HDMI |
| Wi-Fi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC: | Nie |
Ostatné
| Dodávané príslušenstvo: |
1x Zvukový panel 1x Bezdrôtový subwoofer Diaľkový ovládač s batériami Napájacie káble (až 8 ks v závislosti od regiónu zakúpenia) HDMI kábel Súprava držiaka na stenu so skrutkami Sprievodca rýchlym štartom Záručný list Bezpečnostná karta |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit