HP 24-cb0001nc - 24" Počítač všetko v jednom
Pr. č.: 195598
PN: 601Z9EA
Popis produktu HP 24-cb0001nc
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 60,5 cm (23.8") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Farebný gamut: | 72% |
Procesor
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Celeron® |
| Model procesoru: | J4025 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 2,9 GHz |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Počet vlákien procesora: | 2 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 2 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 2 |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 4 GB |
| Formát pamäte: | DIMM/SO-DIMM |
| ECC: | Nie |
Dátové úložisko
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express, NVMe |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
Grafika
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 600 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
Fotoaparát
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Typ HD kamery: | HD |
Siete
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča: | Realtek |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN: | Realtek RTL8852AE |
| Typ antény: | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
Možnosti pripojenia
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
Dizajn
| Farba: | Biela |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Výkon
| Postavenie na trhu: | Všedné |
| Typ produktu: | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
Softvér
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
Procesor špeciálne funkcie
| CPU konfigurácia (max): | 1 |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Nie |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Nečinné stavy: | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep: | Áno |
| Technológia Intel® Software Guard Extensions (Intel SGX): | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
Špeciálne vlastnosti
| Typ reproduktora HP: | HP Dual Speakers |
| Predný fotoaparát HP: | HP Webcam |
| Segment HP: | Domáci |
Sila
| Výkon adaptéru: | 65 W |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka (s podstavcom): | 540,6 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 183,7 mm |
| Výška (s podstavcom): | 419 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,37 kg |
| Šírka balenia: | 641 mm |
| Hĺbka balenia: | 277 mm |
| Výška balenia: | 525 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,8 kg |
Udržateľnosť
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
Obsah balenia
| Obsahuje myš: | Áno |
| Pripojenie klávesnice: | Kábel |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
Ďalšie vlastnosti
| Technológia rámu displeja: | Micro-Edge |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 60,5 cm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit