Gorenje W2NHEI62SAS - 5% zľava s kódom v košíku - Automatická práčka
Pr. č.: 197613
Kúp tento spotrebič o 5% lacnejšie po zadaní kódu TPDGR5 v nákupnom košíku.
Výhodná cena s KUPÓNOM 19,42 €
369,05 €
s DPH
Platí do 31. 5. 2026
Ako získať výhodu?
Tvoja cena:
Cena člena
TPD Rodina:
TPD Rodina:
299,00 € s DPH
Ako člen ušetríš 89,47 €
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 1 predajni už 28.05., 29.05. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 29.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Kapacita prania: 6 kg • Spotreba vody (bavlna, 60°C): 37 l • Rýchlosť odstreďovania: 1200 ot/min. • Samostatne nastaviteľná teplota: áno • Nastaviteľné otáčky: áno • Energetická trieda: A • Rozmery - hĺbka: 43.5 cm • Prevedenie: Spredu plnená
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Gorenje W2NHEI62SAS - 5% zľava s kódom v košíku
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 43.5 cm |
| Čistá hmotnosť: | 59 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 42 kWh |
| Spotreba vody: | 37 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 72 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| Programy prania: |
Základné programy - Bavlna, Šport, Syntetika, Vlna, Mix, Rýchle pranie Doplnkové programy - Baby program, Eco 40–60 °C, PerfectBlack, Eco 20 °C, Vankúše, AntiAllergy program vhodný pre alergikov Extra programy prania - Odstreďovanie, Samočistiaci program bubna práčky, Pláchanie/odstreďovanie |
| Detská bielizeň: | áno |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zostávajúceho času |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit