Electrolux ESG42310SX - Umývačka riadu
Popis produktu Electrolux ESG42310SX
Poháre potrebujú pri umývaní šetrnú starostlivosť. Preto je horný kôš umývačiek riadu série 700 vybavený príchytkami SoftGrip, ktoré spoľahlivo pridržiavajú poháre na svojom mieste, a gumenými hrotmi SoftSpikes, ktoré zabraňujú ich poškriabaniu.
Krehké sklo chránia držiaky SoftGrip a SoftSpikes
S príchytkami SoftGrip a hrotmi SoftSpikes už nemusíte krehké sklo umývať ručne. Mäkký materiál pridržiava poháre pevne a bezpečne na svojom mieste a chráni ich pred prasknutím a rozbitím.
Maximálne pokrytie so systémom SatelliteClean®
Sprchovacie rameno SatelliteClean® dosahuje až trikrát lepšie výsledky umývania než bežné rameno. Dvojitá rotácia a neustále meniaci sa uhol sprchovania zabezpečujú perfektne umytý a žiarivo čistý riad.
Dvojité sprchovacie rameno nevynechá žiadny kút
Dve otočné sprchovacie ramená dôkladne osprchujú vodou každé zákutie vo vnútri umývačky. Riad bude perfektne čistý. V hornom i dolnom koši.
Ľahký prístup k riadu s výškovo nastaviteľným košom QuickLift
Pohodlné vkladanie a vyberanie riadu určite oceníte. Aj keď je horný kôš úplne plný, so systémom QuickLift ľahko upravíte jeho polohu, aby ste mohli do umývačky pohodlne naukladať všetok riad.
Odstraňuje viac ako 99,9999 % baktérií a vírusov.*
Program Extra Hygiena certifikovaný popredným svetovým testovacím inštitútom Swissatest je vysokoúčinný cyklus umývania, ktorý odstraňuje viac ako 99,9999 % baktérií a vírusov.* Zahŕňa výkonnú sanitačnú fázu oplachu, pri ktorej sa teplota umývačky nahreje na 69 °C. To zaručuje takmer úplné zničenie baktérií na vašom riade.
*Testované na Micrococcus luteus a bakteriofágy MS2 v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (skúšobná správa č. 20212029).
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 61.5 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | biela |
| Farba skrine: | biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Programy: | 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.9litrov |
| Spotreba energie: | 63 kWh |
| Energetická trieda: | D |
| Trvanie referenčného programu: | 240 min |
| Hlučnosť: | 45 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | áno |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Displej: | áno |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Sveteľnú lúč na podlahe: | Nie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit