Electrolux EOF3H70V - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 153438
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku - Približné dodanie 30.06.2026
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 30.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Electrolux EOF3H70V. Veľkosť rúry: Stredná, Typ rúry: Elektrická rúra, Celkový výkon rúry: 2790 W. Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Farba: Biela, Systém ovládania: Otočné. Trieda energetickej účinnosti: A, Spotreba energie (konvenčná): 0,93 kWh, Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): 0,81 kWh. Instalačná šírka oddielu: 60 cm, Instalačná hĺbka oddielu: 56 cm, Instalačná výška oddielu: 55 cm
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Electrolux EOF3H70V
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 594 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 569 cm |
| Povrchová úprava : | Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná |
| Rozmery - výška: | 594 cm |
| Farba: | Biela |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A |
| Príkon: | 2790 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit