Gorenje WHC623E16X - 5% zľava s kódom v košíku - Odsávač pár komínový
Pr. č.: 85945
Kúp tento spotrebič o 5% lacnejšie po zadaní kódu TPDGR5 v nákupnom košíku.
Výhodná cena s KUPÓNOM 7,70 €
146,30 €
s DPH
Platí do 31. 5. 2026
Ako získať výhodu?
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 1 predajni už 28.05., 29.05. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 29.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Prevedenie: Komínové • Vyhotovenie: Pevné • Možnosti vývodu vzduchu: Recirkulácia cez filter, Do komína • Ovládanie : Mechanické • Rozmery - šírka: 60 cm • Farba: Nerezová oceľ, TouchFree Inox (bez odtlačkov prstov) • Max. výkon odsávania : 505 m³/hod. • Vývody vzduchu: Horný • Počet uhlíkových filtrov: 1 (nie je súčasťou balenia) • Počet motorov: 1 • Typ osvetlenia : LED
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Gorenje WHC623E16X - 5% zľava s kódom v košíku
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - výška: | 87.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| Farba: | Nerezová oceľ, TouchFree Inox (bez odtlačkov prstov) |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : |
Maximálny výkon pri odťahu, 1. rýchlosť: 230 m³/h Maximálny výkon pri odťahu, 2. rýchlosť: 372 m³/h Maximálny výkon pri odťahu, 3. rýchlosť: 505 m³/h |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 505 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 62 dB |
Filtrácia
| Počet uhlíkových filtrov: | 1 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | 315275 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Umývateľný hliníkový filter s polyuretánovou penou Kondenzátorový motor |
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit