Electrolux EOF3H50BX - Vstavaná rúra
Popis produktu Electrolux EOF3H50BX
S horkovzdušnou rúrou 600 SurroundCook® bude všetko rovnomerne prepečené, od kurčaťa s chrumkavou kôrkou po nadýchané pusinky. Konštantnú teplotu v celej rúre zaisťuje ventilátor, ktorý rozháňa horúci vzduch do každého kúta. Plechy počas pečenia už netreba obracať.
Rovnomerne upečené s viacúrovňovým pečením
Užívajte si rovnomerné pečenie s viacúrovňovým pečením. Dodatočné kruhové vyhrievacie teleso znamená, že môžete piecť rovnomerne na oboch úrovniach. Dokonalé na vytvorenie tých najjemnejších koláčikov a prepychových koláčov.
Ušetrite čas s funkciou rýchleho ohrevu
Naša funkcia rýchleho ohrevu sa postará o to, aby rúra bola pripravená vtedy, keď ste pripravení aj vy. S kratším časom predohrevu v porovnaní s tradičným ohrevom môžete premeniť voľné chvíle na zapamätateľnejšie pokrmy.
Jednoduché čistenie s funkciou AquaClean
Čistenie po pečení nemusí byť namáhavé. Naša rúra využíva silu vlhkosti. Funkcia AquaClean odparí vodu na dne rúry a vzniknutá para uvoľní a zmäkčí odolnú mastnotu a zvyšky pokrmov na povrchu. Dôkladne vyčistená rúra jednoducho.
Presné nastavenie s časovačom LED
S časovačom LED máte pečenie pokrmov pod kontrolou. Ľahko nastavíte presný čas pečenia a rúra sa o všetko ostatné postará sama. Vy sa môžete plne venovať rozvíjaniu svojej kulinárskej kreativity.
Zjednodušte si prípravu pokrmov s bočnými držiakmi Easy Entry
Bočné antikorové držiaky Easy Entry sme navrhli tak, aby bola manipulácia s plechmi a pekáčmi jednoduchšia, a to aj pri veľkých objemoch pokrmov. Pri čistení rúry zase oceníte ich ľahké vyberanie.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 65litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Rozmery - výška: | 58.9 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba : | 0.89 kWh |
| Príkon: | 2090 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, ventilátor, gril, gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 čierny smaltovaný plech na pečenie, 1 čierny smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit