Electrolux EOC5851FOX nerez + čierna vystavený kus - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 99678
Popis produktu Electrolux EOC5851FOX nerez + čierna vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Povrchová úprava : | antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt| 1 smaltovaný plech na pečenie |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Multifunkčná rúra s kruhovým vyhrevným telesom Rúra vybavená teleskopickými pojazdmi na 1 úrovni Viacjazyčný displej rúry Automatické hmotnostné programy Pamäť pre často používané nastavenie rúry Zabudované recepty Funkcia rýchleho vyhriatia rúry Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná Elektronické hodiny a programovateľný časovač Rozšírte svoj kuchársky obzor Rozšírte svoje kuchárske obzory pomocou tejto dotykovej textovej a grafickej ponuky. Obsahuje funkcie pomocníka a 90 predvolených programov prípravy jedla. Navyše si môžete uložiť až 20 vlastných obľúbených programov. Nazrite do vnútra jedla Tepelná sonda vám vlastne poskytne náhľad dovnútra jedla, takže môžete skontrolovať, ako prebieha jeho príprava. Navyše, vypne rúru, keď je jedlo hotové. Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne Ohrevný systém UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov zaručí, že sa celé jedlo rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu v rúre. Dvierka rúry ostávajú na dotyk studené Dvierka zostanú chladné vďaka vynikajúcej izolácii. Nikdy nie sú o 20 °C teplejšie ako okolitá teplota, na dotyk sú vždy bezpečné. Plynulý a tichý pohyb pri každom zatváraní Keď neviete, kam skôr skočiť, a jednoducho nemáte čas poriadne zatvoriť rúru, táto rúra sa vďaka funkcii VelvetClosing® aj tak zatvára plynule a potichu. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit