Electrolux EOA3400AAX vystavený kus - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 23711
Popis produktu Electrolux EOA3400AAX vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 74litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | Nehrdzavejúca oceľ bez otlačkov prstov |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Príkon: | 2780 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, gril, osvetlenie, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev, vrchný ohrev a gril |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Počet programov: | 9 |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : |
1 smaltovaný plech na pečenie, 1 čierny smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit