Electrolux EMZ421MMK vystavený kus - Mikrovlnná rúra
Popis produktu Electrolux EMZ421MMK vystavený kus
Doprajte si zapečený syr aj šťavnaté grilované kurča. Vďaka našej mikrovlnnej rúre s grilom pripravíte vaše obľúbené jedlá rýchlo a ľahko.
Vaša skratka k dobrému jedlu
Mikrovlnná rúra predstavuje rýchly spôsob ako zahnať hlad. Otočným voličom môžete v krátkom čase rozmraziť hotové jedlo, ohriať zvyšky zo včerajšej večere alebo rozpustiť čokoládu na polevu.
Grilujte rozmanitá jedla
Doprajte si zapečený syr aj šťavnaté grilované kurča. Vďaka našej mikrovlnnej rúre s grilom pripravíte vaše obľúbené jedlá rýchlo a ľahko.
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
| Zabudovateľná: | Nie |
Napájanie
| Príkon: | 1270 W |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 800 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| Rozmery - výška: | 26.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.2 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 34.5 cm |
| Otváranie dverí: | zatlačením |
| Otočný tanier: | Áno |
| Grilovacia mriežka: | Áno |
| Displej: | Nie |
| Farba vnútorného povrchu: | sivá |
| Farba vonkajšia: | čierna |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Priemer otočného taniera: | 27 cm |
Funkcie
| Výkonové stupne: | 5 úrovní |
| Časovač: | Áno |
| Mikrovlnný ohrev: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Defrost: | Áno |
| Hodiny: | Nie |
Ovládanie
| Ovládanie: | Manuálne |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit