BOSE Model 161 biele - Interiérové reproduktory s konštrukciou Articulated Array
Popis produktu BOSE Model 161 biele
Viacúčelové stereo reproduktory poskytujúce vynikajúcu súhrn prevádzkových kvalít v úzkom a elegantnom prevedení.
VÝKON A VŠESTRANNÉ VYUŽITIE
Jednoduchá a kompaktná konštrukcia prekvapí svojim výkonom. Bose 161 reproduktory sú univerzálnou voľbou pre počúvanie hudby alebo sledovanie filmov. Sú určené hlavne pre stereo počúvanie, ale možno ich zároveň používať ako predné alebo zadné reproduktory pre obklopujúci zvuk a tým sa stávajú ideálnou súčasťou zostáv domáceho kina.
KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:
• Malá konštrukcia prekvapí svojím výkonom, ktoré môžu konkurovať oveľa väčším reproduktorom
• Bohatý zvuk v celom frekvenčnom pásme aj pri nízkej hlasitosti
• Technológia Stereo Everywhere v celej posluchovej miestnosti
• Súčasťou balenia sú držiaky pre možnosť uchytenia
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | S predprípravou na zavesenie |
| Rozmery - výška: | 106 mm |
| Rozmery - šírka: | 280 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 127 mm |
| Hmotnosť: | 3.4 kg / kus |
| Farba tela reproduktora: | Biela |
| Počet reproduktorov v balení: | Dva |
Zvuková charakteristika
| Basreflexný otvor: | nie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit