Bosch BFL524MW0 - Mikrovlnna rúra zabudovatelná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Bosch BFL524MW0
AutoPilot 7
Skratka k dokonale upečeným jedlám.
Vďaka AutoPilot 7 bude vaše jedlo vždy dokonalé. Pokrm stačí vložiť do rúry a zvoliť jeden zo siedmich automatických programov. Potom len zadajte hmotnosť a svetiel stlačte tlačidlo štart. AutoPilot následne preberá prípravu pokrmu - určí druh ohrevu, teplotu a dobu pečenia. Dokonca automaticky vypne rúru, keď je už pokrm hotový. Keďže u väčšiny automatických programov sa vyžaduje použiť riadu s vekom, zostáva vnútorný priestor rúry čistý. Varenie skrátka nebolo jednoduchšie.
Zápustné otočné voliče
Pohodlné a elegantné zároveň
Vyskúšajte si jednoduché ovládanie a pohodlie s našimi inovatívnymi zápustnými otočnými voličmi. Jednoduchým otočením nastavíte druh ohrevu a teplotu. Rozlúčte sa s náročným čistením, pretože naša elegantná povrchová úprava eliminuje akúkoľvek ďalšiu námahu.
Nerezový vnútorný priestor
Hladké steny bez ostrých hrán a záhybov
Hladké steny bez ostrých hrán a záhybov nerezového vnútorného priestoru zaistia pohodlné čistenie varného priestoru.
Cleaning Assistance
Jednoduché čistenie
Vaša mikrovlnná rúra je len mierne znečistená a chcete ju rýchlo vyčistiť? Stačí do mikrovlnnej rúry vložiť šálku vody s kvapkou prostriedku na umývanie riadu a pridať malú lyžičku. Potom nastavte "600 W" na 5 minút a nechajte dvierka zatvorené ďalšie 3 minúty. Čistiaci systém šetrný k životnému prostrediu zmäkčuje pripekané zvyšky, takže ho môžete jednoducho utrieť, pre rýchle a nekomplikované čistenie.
LED osvetlenie
Perfektné osvetlenie vnútorného priestoru s minimálnou spotrebou energie.
Modely s LED osvetlením zaistí skvelý pohľad do rúry a úplne upútajú pozornosť na vaše jedlo.
Elektronické otváranie dverí
Otvorenie jednoduchým dotykom
Komfortné otváranie dverí vďaka obyčajnému dotyku senzorového tlačidla.
Parametre produktu
Prevedenie
| Hmotnosť: | 16.9 kg |
| Rozmery - výška: | 38.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 31.7 cm |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Otváranie dverí: | Elektronicky |
| Vnútorný objem: | 20 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vonkajšia: | Biela |
Napájanie
| Príkon: | 1270 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 800 W |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Funkcie
| Gril: | nie |
| Hodiny: | áno |
| Autodefrost: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit